Yasal Uyarı

Sahibinin izni olmadan siteden hiçbir kopya yapılamaz. Kopyaların kullanımından dolayı sorumlu tutulamaz.

Öncesi ve sonrası görüntüleri, 29.08.2005 (BGBl. I S. 2570) tarihli yasayla kapsamı genişletilen Tedavi İlaçları Reklam Kanunu'na göre kişilerin tedavi/operasyon /uygulama öncesi ve sonrasına ait görüntülerini reklam amaçlı sergilemek yasaklanmıştır. Bu nedenle web sitemizde bu tip resimlere yer verilmemektedir.

Web sitemiz bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır. Web sitesi ve elektronik posta yolu ile sağlık hizmeti verilmemektedir. Web sitemizin içerdiği bildiler tanı ve/veya tedavi amacıyla kullanılmasından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır.

Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Sitedeki bilgiler belli aralıklarla güncelleştirildiğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Burada verilen bilgiler, tıbbi bir uygulama, tedavi ya da ameliyat için yol gösterici ya da dayanak olamaz. Sitemizde yayımlanan tanı ve tedaviler hakkında bilgiler, fikirler veya uygulamalar, yeni bilimsel gelişmelere paralel olarak değişebilir. Buradaki sayfalar en güncel uygulamaları ya da görüşleri içermeyebilir. Bu sayfalardaki bilgiler, konu ile ilgili bir uzmanla görüşmenin ya da muayenenin yerini tutmaz.

İlke olarak, ziyaretçileri tarafından sitemize sunulan kişisel verileri (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz ve telefon numaranız) üçüncü kişilere satmaz, kiralayamaz ya da başka şekilde kullandıramaz. Bu bilgiler, sizin izninizle bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır: Size basılı yayınlar ya da diğer yazışmalar göndermek, size elektronik posta ile basın bültenleri ya da bildirimler göndermek, satın aldığınız ürünleri ya da ödüllerinizi teslim etmek.

Sitenin görsel içeriği: Bu sitede kullanılan tüm görsel malzeme telif hakları kurallarına göre satın veya izin alınmış materyallerden oluşmaktadır.

bg

sosyal 1 sosyal 2 sosyal 3