Lazerle Kılcal Damar Tedavisi

Uzun süre ayakta durmak, kuru bir cilde sahip olmak, güneşte uzun süre kalmak gibi faktörlere bağlı olarak yüzde ve bacaklarda oluşan kılcal damar genişlemesi, hem sağlığımız hem de estetik görünüm açısından önemli bir problem teşkil etmektedir.

En sık yüzümüzde ve bacak bölgemizde oluşan kılcal damar genişlemeleri, estetik olarak sorun teşkil etmesinin yanı sıra ilerleyen sağlık açısından da sorun olabilmektedir. Bacaklarda görülen kılcal damar genişlemeleri, genellikle çok ince ve kırmızı renkte damarlar olarak başlayıp, gittikçe koyulaşıp genişleyerek, koyu kırmızı bir renge dönmektedir. Bu koyu kırmızı görüntüler, kimi zaman yalnızca estetik açıdan kötü bir görüntu oluştururken, genellikle bacak bölgesinde şişlik, karıncalanma, ağrı oluşumu, uyuşma ve çok çabuk yorulma gibi gittikçe artan bir takım şikayetlere sebebiyet vermektedir. Kılcal damar genişlemelerinde erken tedavi önemlidir. Bu yüzden bu tür bir problemle karşılaşıldığında zaman kaybetmeden tedavi edilmesi elzemdir.

Lazerle Tedavinin Diğer Tedavi Şekillerine Göre Üstünlükleri

Lazer uygulamalar, kılcal damar genişlemeleri tedavilerinde çok fazla tıbbi ve teknolojik avantajlara sahip uygulamalardır. Lazer yardımıyla yapılan kılcal damar tedavileri sayesinde, iğneli veya cerrahi yöntemlere gerek duyulmadan, ciltte bulunan genişlemiş damarlar kolaylıkla azaltılıp görünmez hale getirilebilerek, ortadan kaldırılabilmektedir.

Özel Köni Polikliniği'nde uzman doktor tarafından "lazerle kılcal damar ve kırmızı leke tedavisi" başarıyla uygulanmaktadır.

TEL: 0 242 24157 65

bg

sosyal 1 sosyal 2 sosyal 3