Geçmişin İzlerini Silmeden, Doğal Botoxla Gençliğinizi Yakalayın!

  • Yaşlanmanın dış görünüş üzerinde yarattığı etkiler, insanların ruh haline ve çevresine yansıyabilmektedir.
  • Botox uygulamalarında hastaların beklentileri doğru bir şekilde yönetildiğinde, hasta memnuniyeti artar ve uygulanan tedavi başarıya ulaşır.
  • Botox uygulaması, hastada kalıcı memnuniyet sağlayan bir estetik yöntemdir.
  • Botox, fark edilmek isteyenlere, doğru ve güvenlir bir yol sağlamaktadır.
  • Botox uygulaması doğru yapıldığı taktirde, kişiyi genç ve doğal bir görüntüye kavuşturur. Yanlış yapılan uygulamalar ise, ifadeyi değiştirir.
  • Botox, kırışıklık sonucunda oluşan hatlarınız tamamen belirgin hale gelmeden, düzenli aralıklarla ve doktor tavsiyesine bağlı olarak yaptırılması gereken bir uygulamadır.
  • Kırışıklıkların yok edilmesini sağlayan Botox, uygulandığı bölgede doğal bir görünüm oluşmasını sağlar.
  • Botoxun erken yaşlarda yapılmasında bir sıkıntı yoktur! Çünkü Botox'un yapılma zamanını takvim yaşınız değil, cilt yaşınız belirler.

Mezobotox

Mezoterapi, derimizin üst tabakaları içine minimal oranda aktif maddenin/ürünün verilmesi suretiyle kullanılan ve ürünün tipi doğrultusunda koruyucu bir amaç elde etmek için tasarlanmış olan bir tekniktir. Botox uygulamaları bilindiği üzere, kaşların arasındaki çizgilenmeler, gözlerin etrafında zamanla oluşan kaz ayağı adı verilen oluşumlar, alında oluşan çizgiler ve derinleşmiş mimik çizgilerin ortadan kaldırmak için yapılan bölgesel uygulamalardır. Klasik Botox uygulamalarından farklı olarak Mezobotox uygulaması, düşük dozlarda uygulanır ve uygulama tüm alana yüzeysel biçimde uygulanır. Mezobotox uygulamasının derin kasların üzerinde etkisi bulunmamaktadır. Bu nedenle yüzeysel ince çizgileri ortadan kaldırırken, yüzdeki ifadede her hangi bir değişikliğe sebebiyet vermez.

Mezobotox uygulamalarının amacı, yüz bölgesinde, dekolte, boyun bölgelerinde ve eller üzerinde antiaging bir etki sağlamak, derinin yüzeyel tabakalarını gençleştirmek ve ciltteki ince kırışıklıkların, çizgilerin ortadan kaldırılmasını sağlamaktır. Mezobotox aynı zamanda cildimizin sebum salgısını da düzenleyen bir işlemdir.

Burun Botox

Burun estetiği yaptırmış pek çok hastada, güldüklerinde burun kenarlarında, burun kemiklerinin normalden fazla alınmış olmasından kaynaklı, "bunny line" denilen çizgiler oluşmaktadır. Bu çizgiler ise kişiye olduğundan yaşlı bir görüntü vermektedir. Burun Boyox. Bu tür rahatsızlık veren çizgilerin ortadan kaldırılması için uygulanan bir Botox yöntemidir.

Buruna uygulanan botoxun birinci amacı bu tür çizgileri ortadan kaldırmak. Burun Botox'un diğer bir uygulama amacı ise, burunlarının ön kısımları normalden fazla düşük olan kişilerde, burnun ön kısmını yukarıya kaldırmak suretiyle, kişinin yüzüne hoş ve orantılı bir ifade kazandırmaktır. Burun Botox'u aynı zamanda burun kanatları normalden geniş olan kişilere de uygulanabilmektedir. Uygulama kişilerin burun deliklerinde bulunan kaslara yapılarak kişilere daha güzel bir gülüş kazandırılabilmektedir. Burnun ucuna uygulanan Botox ise, burun ucunu hafifçe yukarı kaldırmaktadır. Burnunda hafif kemer bulunan kişilerin kaşlarının arasındaki bölgeye uygulanan dolgu maddesinin yanı sıra burunlarının uç kısmına Botox uygulanarak, ameliyata gerek duyulmadan düzgün ve estetik buruna sahip olmalarını sağlanabilmektedir.

bg

sosyal 1 sosyal 2 sosyal 3