Akne Ve Siyah Noktalar İçin Salisilik Asit Maskesi

Akne Ve Siyah Noktalar İçin Salisilik Asit Maskesi

Mevsim geçişleri, cildimizin en fazla zarar gördüğü dönemlerdir. Havadaki değişen nem dengesi, güneş ışıklarının şiddetinin artması ya da azalması, şiddetli yağmur ve ya rüzgâra maruz kalmak, kirlilik gibi pek çok etken cildimizin dengesini bozabilmektedir.

Bahar aylarına girdiğimiz şu günlerde, birçok insan cildinde artan sivilce ve siyah noktalarla mücadele ediyor. Bu tip problemlerin yanı sıra genişleyen gözenekler ise cildin yıpranmış ve sağlıksız görünmesine neden olmaktadır. Mevsim dönümlerinde artan bu problemlere çözüm bulunmadığı takdirde, cilt üzerinde iz ve lekeler kalabilmekte ve ilerleyen tablolarda cilt yaşlanma hızı artabilmektedir.

Özel Köni Polikliniği, Nisan ayı boyunca sürdüreceği “Salisilik Asit Maskesi” uygulaması ile mevsim geçişi nedeniyle cildinizde ve vücudunuzda artmış olan sivilce ve siyah noktaların tedavisini sağlarken, cilt gözeneklerinizin de sıkılaştırıyor.

Hijyenik klinik ortamında, uzman personelimiz tarafından nazikçe temizlenen cildinize uygulanan salisilik asit maskesi ile yarım saat gibi kısa bir sürede, pürüzsüz ve yenilenmiş bir cilde kavuşuyorsunuz.

Yaza sağlıklı ve pırıl pırıl bir ciltle girmek için, Salisilik Asit Maskesi uygulamasını vakit kaybetmeden yapmak gereklidir.

bg

sosyal 1 sosyal 2 sosyal 3