Doublo Hıfu

Double Hıfu elastikiyetini kaybetmiş, sarkmalar oluşmaya başlamış, ince kırışıklıklar oluşmuş ciltlerin ve düşükDoublo Hıfu 1 kaşların cerrahi müdahale yapmadan gerdirilmesini sağlayan, en başarılı ve kullanışlı cihazdır. Doublo Hıfu, lazer teknolojilerinin yetersiz kaldığı ve cerrahi bir müdahale ile düzeltilebilecek ilerlemiş vakalarda, enjeksiyona ve iyileşme sürecine ihtiyaç duyulmadan gerçekleştirilebilecek risksiz bir yöntemdir. 30 dakikada tamamlanan uygulama sonrasında, uygulamayı yaptıran kişi günlük aktivitelerine geri dönebilmektedir.

DOUBLO HIFU NASIL ETKİ EDER

Double Hıfu ile cildin alt katmanlarında ‘sıcak noktalar’ oluşturulması sağlanıyor. Cilt altında oluşan buDoublo Hıfu noktalar sayesinde, cildin kendini onarma süreci tetiklenerek, cilt altında bulunan “bağ dokusu” güçlendiriliyor. Güçlenen bağ dokusu ile birlikte collagen üretimi artıyor ve bu durum cilt yüzeyinde “lifting” etkisi yaratılmasını sağlıyor. Tek seanslık bir uygulama sonrasında cildin rejenerasyon süreci hızla başlıyor, etkili sonucun ortaya çıkması ise 30 ile 60 gün içerisinde oluyor. Tek seanslık uygulama sonucunda, uygulama bölgesinde oluşan etki 1,5 sene boyunca muhafaza ediliyor.

Doublo Hıfu ile tek seansta ameliyatsız yüz ve boyun germe uygulamaları, acısız, konforlu bir şekilde yapılmakta ve ciltte meydana gelen güzel görüntü uzun süre etkisini korumaya devam etmektedir.