Radio Frekans (BP)

Bölgesel İncelme radio frekansRadarSmooth® Bi-Polar RF sistemi güzellik ve estetik sektöründe zayıflama amacıyla kullanılmakta olan diğer cihazlardan farklı olarak cerrahi müdahale yapılmaksızın liposuction işlemi gerçekleştirir. RadarSmooth® Bi-Polar RF sistemi tıbbi bir cihazdır ve kullanımı estetik amaçlıdır. Bölgesel yağlanma, selülit tedavisi ve vücut şekillendirme işlemlerinde mucizeler yaratmaktadır. Radio Frekans, Soft Lazer ve Vakum yardımıyla yapılmakta olan işlemlerde yüksek frekans ve enerji, cildimizin derin tabakalarına kadar inerek yağları parçalar ve buharlaştırır. Vücuda uyguladığı vakumun masajının yarattığı lenf drenaj etkisi sayesinde ise kan dolaşımını hızlandırır ve yağların lenf kanalları vasıtası ile vücut dışına atılmasını sağlamaktadır. Böylelikle cildi sıkılaştırıp düzelterek şekle girmesine yardımcı olur.

Birçok uzman tarafından yılın en iyi cihazı olarak görülen Radar Smooth® RF dünyanın birçok ülkesinde kullanımı hızla yayılmaktadır.

Uygulamayı yapanların memnuniyet düzeyini artıran Radar Smooth® selülit tedavisi ve vücudun şekle sokulması için en uygun yöntem olduğunu da kanıtlamış bir sistemdir. Radar Smooth® RF radio frekansa da en yüksek derecede uyum sağlamaktadır.

Makine enerji çıkış güvenliğini ve tutarlılığını bilgisayardan uzaktan kumanda ile güvence altına alır. Vücut ve yüz bölgesi için kullanılan başlıkları Radio Frekans işlemi esnasında cildin ısıya karşı korunabilmesi amacıyla Diode Cryo Sistemi ile dizayn edilmiştir. Tedavi derecesini kontrol altına alan ankastre güç soğutma sistemi, uzun süreli uygulamalarda daha konforlu ve başarılı bir tedaviyi elde edebilmek için, dereceyi aynı seviyede tutar.

Radar Smooth® RF hiçbir acı veya yanma riski taşımaz. Cihazın derinlemesine ısı ve etkin masaj kombinasyonu vücutta tarifsiz bir rahatlık sağlar.

Radar Smooth Nedir?

  • Bi-Polar Radio Frekans - soft lazer - diode soğutma ile kombine vakum sistemi, selilüt tedavisi, bölgesel incelme ve vücut şekillendirme işlemlerinde kullanılan etkili bir cihazdır.
  • Yağ hücreleri Soft Lazer ve radio frekansın etkisiyle ısınıp erir. Küçülen yağ hücreleri ise lenf drenaj yardımıyla vücuttan atılır.
  • Vakum özelliğinden dolayı vücuda bölgesel olarak masaj yaparak, dolaşımı hızlandırır. Bu sayede ciltte oluşan selülitli ve dalgalı görüntüyü ortadan kaldırır. Cildi pürüzsüzleştirir.
  • Diode soğutma sistemi ile cilt yüzeyinde oluşabilecek yanma riskine karşı maksimum koruma sağlar.
  • Küçük el probu sayesinde yüz bölgesinde olduğu gibi, vücudun daha dar ve küçük alanlarında da rahatça uygulama yapmaya olanak yaratır.

Radar Smooth Nasıl Çalışır?

Mekanik rolon ile birlikte hareket eden vakum emme masaj sistemi bölgesel dolaşımı sağlayarak, oksijen tüketimini artırır. Hücre içinde biriken sıvının lenf kanallarına akışını sağlar.

Soft Lazer ve Bi-Polar RF ile elde edilen derin ısı sayesinde, cildin alt katmanlarına Hypodermise ulaşarak biriken yağ hücrelerinin küçülmesini sağlar. Diode soğutma sistemi yüzeyde acısız ve güvenli mükemmel bir koruma sağlar. Birkaç hafta sürecek düzenli bir tedavi ile gözle görülür bir incelme ve selilüt kaybı, incelme ve sıkılaşma sağlanır.